Lekcje online

Szukasz indywidualnych lekcji języka hiszpańskiego z prywatnym lektorem?

Świetnie trafiłeś! 

 

lekcja hiszpański online

Indywidualne lekcje są „szyte na miarę”, dzięki czemu nauka języka obcego dającym większą satysfakcję, przynosząc wymierne postępy. 

Może mieć formę kursów językowych ogólnorozwojowych, gdzie doskonalone są wszystkie sprawności językowe (pisanie, mówienie, czytanie, gramatyka, słuchanie), ale może koncentrować się także na wskazanych przez ucznia obszarach i sprawnościach w celu ich doskonalenia np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej lub egzaminu. 

Hispanus dostosowuje program nauki do Twoich potrzeb, celów i zainteresowań.

Lektorki Hispanus
0
obecnie 11 lektorek uczy Was języka hiszpańskiego

Ile czasu potrzebuję na naukę?

To zależy od Ciebie. Im więcej, tym lepiej. Oprócz lekcji, powinieneś poświęcić w domu minimum 15 min dziennie na odrabianie pracy domowej, naukę słówek, czytanie, czy słuchanie.

Lekcje Hispanus nie są dla leniuchów. Oczekujemy od uczniów 100% zaangażowania. Ucząc się z nami musisz poświęcać czas na naukę! Nie oszukujmy się, dzięki samym lekcjom nie nauczysz się hiszpańskiego. Musisz pracować w domu. Tak! Będą zadania domowe.
Zaangażowanie ucznia 100%
książki laptop hiszpański

Dlaczego warto wybrać Hispanus?

Jeżeli intensywne życie rodzinne i zawodowe nie pozostawia Ci wiele wolnego czasu, to indywidualne lekcje języka hiszpańskiego online w Hispanus są rozwiązaniem stworzonym właśnie dla Ciebie.
lekcje online hiszpański

Potrzebujesz tylko 3 rzeczy

Komputer z dostępem do internetu,  Skype, Messenger albo Zoom, słuchawki z mikrofonem

Jak wygląda proces rozpoczęcia nauki z Hispanus?

Uwaga: ograniczona liczba miejsc

Ze względu na duże zainteresowanie, kontakt z Hispanus nie gwarantuje lekcji. Decyzja o zakwalifikowaniu się na zajęcia zostanie podjęta po otrzymaniu wypełnionego przez Ciebie kwestionariusza. Napisz szybko i pogadajmy!

Cennik

cennik lekcje hiszpański
hiszpański lekcje onlien

Nauka w dwie, trzy osoby?

Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka hiszpańskiego ze znajomymi, partnerem, rodzicem, etc. zapytaj o taką możliwość. Postaramy się zrealizować Twój plan.

Płatności

Po pierwszej lekcji należy opłacić Pakiet 10 lekcji ( 1 odbytą i 9 kolejnych).
Dane do przelewu podane zostaną w wiadomości prywatnej.

Opinie uczniów