Lekcje online

Szukasz indywidualnych lekcji języka hiszpańskiego z prywatną lektorką?

Świetnie trafiłaś! 

 

lekcje hiszpański online

Indywidualne lekcje są „szyte na miarę”, dzięki temu nauka języka obcego daje większą satysfakcję, przynosząc wymierne postępy. 

Może mieć formę kursów językowych ogólnorozwojowych, gdzie doskonalone są wszystkie sprawności językowe (pisanie, mówienie, czytanie, gramatyka, słuchanie), ale może koncentrować się także na wskazanych przez ucznia obszarach i sprawnościach w celu ich doskonalenia np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej lub egzaminu. 

Hispanus dostosowuje program nauki do Twoich potrzeb, celów i zainteresowań. Ucz się we własnym tempie!

Lektorki Hispanus
0
jest nas już 13!

Ile czasu potrzebujesz na naukę?

To zależy od Ciebie. Im więcej, tym lepiej. Oprócz lekcji, powinnaś poświęcić minimum 15 min dziennie na odrabianie pracy domowej, naukę słówek, czytanie, czy słuchanie.

Lekcje Hispanus nie są dla leniuchów. Oczekujemy od uczniów 100% zaangażowania. Ucząc się z nami musisz poświęcać czas na naukę! Nie oszukujmy się, dzięki samym lekcjom nie nauczysz się hiszpańskiego. Musisz pracować w domu. Tak! Będą zadania domowe.
Zaangażowanie ucznia 100%
hiszpański nauka książka
Książki ze zdjęcia do kupienia w sklepie Hispanus. UWAGA! Dostaniesz je gratis przy wyborze lekcji Premium.

Dlaczego warto wybrać Hispanus?

Jeżeli intensywne życie rodzinne i zawodowe nie pozostawia Ci wiele wolnego czasu, to indywidualne lekcje języka hiszpańskiego online w Hispanus są rozwiązaniem stworzonym właśnie dla Ciebie.
lekcje online hiszpański

Potrzebujesz tylko 3 rzeczy

  • komputer z dostępem do internetu
  • Skype, Messenger albo Zoom
  • słuchawki z mikrofonem
Jak wygląda proces rozpoczęcia nauki z Hispanus?

Uwaga: ograniczona liczba miejsc

Ze względu na duże zainteresowanie, kontakt z Hispanus nie gwarantuje lekcji. Decyzja o zakwalifikowaniu się na zajęcia zostanie podjęta po otrzymaniu wypełnionego przez Ciebie kwestionariusza. Napisz szybko i pogadajmy!

Cennik

hiszpański lekcje onlien

Nauka w dwie, trzy osoby?

Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka hiszpańskiego ze znajomymi, partnerem, rodzicem, etc. zapytaj o taką możliwość. Postaramy się zrealizować Twój plan.

Płatności

Po pierwszej lekcją należy opłacić Pakiet 10 lekcji (1 odbyta i 9 kolejnych). Dane do przelewu podane zostaną w wiadomości prywatnej.

Dlaczego po?

Nie wymagam, abyś zapłaciła mi za pakiet 10 lekcji z góry. Może jeszcze nigdy nie korzystałaś z lekcji online i chcesz spróbować? Ok! Spróbuj i wtedy zdecyduj! Jeśli nauka online jest dla Ciebie opłacisz cały pakiet (1 lekcja odbyta + 9 kolejnych) jeśli jednak nie rozumiesz się z komputerem i wolisz fizyczne książki, opłać tylko 90 zł za jedną lekcje.

Zawsze możesz poprosić mnie o zmianę lektorki.

Opinie uczniów