Hiszpańska muzyka i filmy – CD i DVD

Od kiedy tylko zainteresowałam się językiem hiszpańskim (daaawno, dawno temu) wszystko, co miało coś wspólnego z Meksykiem, Hiszpanią bądź ich językiem było dla mnie na wagę złota.

Nazbierało się tego trochę w moim rodzinnym domu w Polsce, a obecnie mieszkam w Hiszpanii. Z tego powodu, z przyjemnością oddam w Wasze ręce moje zdobycze. Dajcie im drugie życie!

hiszpański nauka książka e-book

Nauka języka przez osłuchanie. Nie ma nic lepszego! Ja tak właśnie zaczęłam. 😉 Słuchałaś już playlisty Hispanus?

Kliknij w złote “odsprzedaję za” aby zakupić.

ALASKA y DINARAMA 4 CD + autograf

alaska cd autograf

Mieszkając w Madrycie miałam możliwość współpracować z Los 40, a konkretnie w programie “Yu, no te pierdas nada!”. Poznałam tam wielu artystów hiszpańskich i też paru międzynarodowych np. Jamesa Arthura. W Alasce “zakochałam się” już dawno. A kiedy dostałam ten 4pack CD w prezencie świątecznym, nie zawachałam się zabrać go do radio, gdzie Alaska, razem z mężem Mario, często bywali. Oto historia tego autografu.

Pedro Almodóvar “Przelotni kochankowie”

film DVD + książeczka – odsprzedaję za 5 zł

przelotni kochankowie

Ohhh. Pedro! Dla tego Pana tańczyłam! hahahah serio. Pedro Almodóvar i jego ekipa filmowa zorganizowali flash mob w Madrycie na Plaza de Callao w celu promocji tego filmu. No i taczyłam. 😀 Co do filmu…

“Podczas lotu z Madrytu do Meksyku samolot ulega usterce. Cała załoga robi wszystko, by umilić podróż pasażerom popadającym między sobą w różne konflikty.” Opis z filmweb.pl

Pedro Almodóvar “Volver”

film DVD + książeczka – odsprzedaję za 3 zł

volver płyta

“Raimunda ma dużo na głowie: dorastającą córkę, śmierć jedynej ciotki i siostrę, która twierdzi, że nawiedza ją duch zmarłej matki. ” opis z filmweb.pl

Camila “Dejarte de amar” CD – odsprzedaję za 28 zł

camila płyta

Czy uwielbiam ten meksykański zespół, ponieważ nazywa się tak jak ja? Nie. Uwielbiam ich muzykę. Uwielbiam wokalistę Mario. Płaczę chyba przy każdej piosence. Świetna płyta do jazdy samochodem.

David Bisbal “Premonición Live”

2 DVD + 2 CD – odsprzedaję za 100 zł

david bisbal

2010 rok. Barcelona. Sklepu konkretnie nie pamiętam, ale pamiętam kosmiczną cenę, która w danym momencie mnie wgl nie interesowała. W tym pakiecie znajdują się 2 płyty DVD z koncertu, oraz 2 płyty CD ze studyjnymi nagraniami, oczywiście mały albumik ze zdjęciami i paroma info też.

Juan Magán “Electrolatino” CD – odsprzedaję za 25 zł

juan magan

Electrolatino. Jak sama nazwa wskazuje jest electro i jest latino. Muzyka idealna do sprzątania, imprezy. Niekoniecznie do wsłuchiwania się w przekaz. Miałam okazję uczestniczyć w 2 koncertach Juana Magana, oczywiście w Madrycie. Tak, całą wypłatę wydawałam na koncerty i płyty.

Fran Perea “La chica de la habitación de al lado”

DVD – odsprzedaję za 20 zł

fran perea

Fran Perea to jeden z głównych bohaterów hiszpańskiego serialu Rodzina Serrano (Los Serrano). Oprócz w telewizji możemy go również zobaczyć w teatrze (ja byłam na Feelgood w Madrycie) oraz na koncertach. Śpiewa … ekscytująco. Z Franem byłam w kontakcie internetowym jeszcze mieszkając w Polsce. Osobiście poznaliśmy się właśnie na wspomnianej wcześniej sztuce teatralnej. Następnie kilkakrotnie spotkaliśmy się jeszcze w radio. Cudowny człowiek.

Co do płyty, którą mogę się z Wami podzielić (bo odsprzedaję tylko tą, reszta Frana zostaje!), to znajdują się na niej 3 teledyski, 2 nagrania z koncertów i parę smaczków graficznych i zdjęć. Tak jak czteropak Davida Bisbala kupiłam ją w Barcelonie w 2010 roku, mimo wszystko jest w bardzo dobrym stanie!

Julieta Venegas “Limón y sal”

CD – odsprzedaję za 45 zł

julieta venegas

Tej kobiety chyba nie muszę Wam przedstawiać, prawda? Złoto! Złoto w postaci kobiety. Nie poznałam. Nie rozmawiałam. Podziwiam. Polecam.

Maná “Amar es combatir” CD – odsprzedaję za 40 zł

mana płyta

Zawsze jak słucham zespołu Maná to przypomina mi się mój kumpel ze studiów, który uradowany porzyczył ode mnie tę płytę… a raczej opakowanie, bo płyty akurat słuchałam.

Maná jest zespołem z Meksyku, wykonują rock pop, pop rock i musisz posłuchać “Labios Compartidos”.

Nancys Rubias “Hits” CD – odsprzedaję za 15 zł

nancys rubias

Pamiętasz czteropak Alaski? Nancys Rubias to zespół rockowy, w którym śpiewa jej mąż Mario Vaquerizo. Niesamowita osoba. Zapoznaj się z Peluquitas.

Pablo Berger “Śnieżka” DVD – odsprzedaję za 5 zł

śnieżka DVD

“Zła macocha postanawia pozbyć się znienawidzonej przybranej córki. Mała Carmen ucieka, by pójść w ślady ojca – toreadora.” opis z filmweb.pl

hiszpański nauka książka e-book
https://www.instagram.com/p/CFmiGHCoiYw/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *