Hiszpańska muzyka i filmy – CD i DVD

Od kiedy tylko zainteresowałam się językiem hiszpańskim (daaawno, dawno temu) wszystko, co miało coś wspólnego z Meksykiem, Hiszpanią bądź ich językiem było dla mnie na wagę złota.

Nazbierało się tego trochę w moim rodzinnym domu w Polsce, a obecnie mieszkam w Hiszpanii. Z tego powodu, z przyjemnością oddam w Wasze ręce moje zdobycze. Dajcie im drugie życie!

hiszpański nauka książka e-book

Nauka języka przez osłuchanie. Nie ma nic lepszego! Ja tak właśnie zaczęłam. 😉 Słuchałaś już playlisty Hispanus?

Kliknij w złote „odsprzedaję za” aby zakupić.

David Bisbal „Premonición Live”

2 DVD + 2 CD – odsprzedaję za 90 zł

david bisbal

2010 rok. Barcelona. Sklepu konkretnie nie pamiętam, ale pamiętam kosmiczną cenę, która w danym momencie mnie wgl nie interesowała. W tym pakiecie znajdują się 2 płyty DVD z koncertu, oraz 2 płyty CD ze studyjnymi nagraniami, oczywiście mały albumik ze zdjęciami i paroma info też.

Fran Perea „La chica de la habitación de al lado”

DVD – odsprzedaję za 18 zł

fran perea

Fran Perea to jeden z głównych bohaterów hiszpańskiego serialu Rodzina Serrano (Los Serrano). Oprócz w telewizji możemy go również zobaczyć w teatrze (ja byłam na Feelgood w Madrycie) oraz na koncertach. Śpiewa … ekscytująco. Z Franem byłam w kontakcie internetowym jeszcze mieszkając w Polsce. Osobiście poznaliśmy się właśnie na wspomnianej wcześniej sztuce teatralnej. Następnie kilkakrotnie spotkaliśmy się jeszcze w radio. Cudowny człowiek.

Co do płyty, którą mogę się z Wami podzielić (bo odsprzedaję tylko tą, reszta Frana zostaje!), to znajdują się na niej 3 teledyski, 2 nagrania z koncertów i parę smaczków graficznych i zdjęć. Tak jak czteropak Davida Bisbala kupiłam ją w Barcelonie w 2010 roku, mimo wszystko jest w bardzo dobrym stanie!

Julieta Venegas „Limón y sal”

CD – odsprzedaję za 35 zł

julieta venegas

Tej kobiety chyba nie muszę Wam przedstawiać, prawda? Złoto! Złoto w postaci kobiety. Nie poznałam. Nie rozmawiałam. Podziwiam. Polecam.

Nancys Rubias „Hits” CD – odsprzedaję za 10 zł

nancys rubias

Pamiętasz czteropak Alaski? Nancys Rubias to zespół rockowy, w którym śpiewa jej mąż Mario Vaquerizo. Niesamowita osoba. Zapoznaj się z Peluquitas.

hiszpański nauka książka e-book

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *